پیام نفتون > پتروشیمی
بهره‌برداری از پتروشیمی پتروکیمیای ابن‌سینا  در فجر چهل و سوم
هم‌زمان با چهل‌وسومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی طرح پتروشیمی پتروکیمیای ابن‌سینا با سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیون دلار با فرمان رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری رسید. رئیس‌جمهوری با حضور در ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز ایران (برج گاز) و به‌صورت ویدیوکنفرانس دستور بهره‌برداری گازرسانی به ۱۴ شهر، ۱۴۵۹ روستا و...
پنجشنبه، 21 بهمن 1400 - 18:28
پیش‌بینی 80 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری برای طرح‌های صنعت پتروشیمی/ تولید 200 میلیون تنی درپایان برنامه هشتم
معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: مجموع سرمایه‌گذاری لازم برای اجرای طرح‌های صنعت پتروشیمی در برنامه هفتم و هشتم توسعه در مجموع بالغ بر 80 تا 85 میلیارد دلار پیش‌بینی شده است. مرتضی شاهمیرزایی در گردهمایی تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت ملی صنایع پتروشیمی که در حاشیه نمایشگ...
پنجشنبه، 21 بهمن 1400 - 15:23
ضرورت تنوع محصولات در پتروشیمی خوزستان/ اولین سفر به اولین قطب پتروشیمی ایران
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس، پتروشیمی خوزستان را نمونه‌ یک مجتمع موفق در بخش پایین‌دست دانست و خواستار تنوع محصولات و توسعه بیشتر این پتروشیمی شد. به گزارش نفتون به نقل از شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، عبدالعلی علی‌عسگری در نخستین بازدید خود از مجتمع‌ها و طرح‌های شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس...
چهارشنبه، 20 بهمن 1400 - 22:40
بازوی اصلی پشتیبان امنیت تولید پتروشیمی جم /در دوران بلوغ شرکت جم صنعت‌کاران هستیم
شرکت جم‌صنعت‌کاران (JSCO) سال 1386 و با هدف استفاده بهینه از توانایی‌های کارکنان متخصص و کارآزموده صنعت نفت به عنوان شرکت اصلی تعمیر و نگهداری پتروشیمی جم تأسیس شد و از بدو تأسیس با رشد بسیار سریع خود علاوه بر فعالیت‌های تعمیر و نگهداری، فعالیت‌های نصب و ساختمان، پیش‌راه‌اندازی و راه‌اندازی دو واحد ...
شنبه، 13 آذر 1400 - 18:31
طرح ملی و راهبردی پتروشیمی اسلام‌آباد غرب پیشرفت خوبی داشته است
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ضمن بازدید از طرح راهبردی GTPP اسلام‌آباد غرب اعلام کرد: پیشرفت این طرح در حوزه‌های مهندسی، کالا و عملیات اجرایی تا شهریور امسال به پنج درصد رسیده و در ماه‌های آینده شتاب بیشتری می‌گیرد.
دوشنبه، 15 شهریور 1400 - 19:05
توجه به صنایع پایین‌دستی پتروشیمی از اولویت های دولت سیزدهم است
سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری در جریان سفر یک روزه خود به خوزستان شامگاه جمعه پنجم شهریورماه در نشست شورای اداری و جمع مدیران این استان بر لزوم توجه به صنایع پایین‌دستی پتروشیمی در مسیر افزایش اشتغال تأکید کرد و گفت: صنایع پایین‌دستی پتروشیمی در کنار ارزش افزوده بالا، ظرفیت افزایش اشتغال دارند، بنا...
دوشنبه، 15 شهریور 1400 - 17:00
پتروشیمی خراسان در تولید اوره رکوردی جدید زد
مدیرعامل پتروشیمی خراسان گفت: تولید اوره تا پایان مرداد ماه ۱۱ هزارتن نسبت به سال ۹۹ افزایش داشته و به رقمی بالغ بر ۱۰۰ هزارتن رسیده است.
دوشنبه، 15 شهریور 1400 - 16:34
پترول پارک پتروشیمیایی بروجن را با هدف تولید محصول احداث می کند
تفاهم‌نامه احداث پارک پتروشیمیایی بروجن با هدف توسعه صنایع پایین‌دستی، اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی منطقه در ۶ زون و با حجم سرمایه‌گذاری ۳ هزار میلیارد تومان امضا شد که به تولید ۶۵ محصول نهایی منجر خواهد شد.
یکشنبه، 20 تیر 1400 - 15:48
افزایش ظرفیت تولید در پتروشیمی شهیدتندگویان کلید خورد
پس از ۱۷ سال توقف، پتروشیمی شهید تندگویان با استفاده حداکثری از ظرفیت و توان متخصصان داخلی شرکت، سازندگان تجهیزات و شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی آماده بهره‌برداری از ۲ خط جدید تولید در مجموع با ظرفیت تولید ۱۶ هزار تن محصول در نیمه نخست امسال می‌شود.
شنبه، 19 تیر 1400 - 14:37
 تولید پتروشیمی  شهیدتندگویان با تمامی موانع افزایش یافت
تولید تجمعی پتروشیمی شهید تندگویان در صد روز نخست سال ۱۴۰۰، با اجرای طرح‌های پرشمار رفع موانع و گلوگاه‌های تولیدی بیش از ۵۵ هزار تن افزایش یافت.
ﺳﻪشنبه، 15 تیر 1400 - 15:05
اهداف تعیین شده صنعت پتروشیمی در برنامه ششم توسعه محقق شد
مهمترین شاخصه برای نامگذاری سال ۱۳۹۹ به‌عنوان سال طلایی صنعت پتروشیمی را می‌توان تحقق هدف تعیین شده برای صنعت پتروشیمی در برنامه ششم توسعه دانست که در مقایسه با دیگر صنایع، اگر نگوییم بی‌نظیر، لااقل کم‌نظیر است.
شنبه، 12 تیر 1400 - 18:40
رکوردشکنی تولید در محصولات پلی‌اتیلن ترفتالات در پتروشیمی شهید تندگویان
تولید «خرداد» محصولات پلی‌اتیلن ترفتالات از مرز ۱۰۶ هزار تن گذشت
شنبه، 12 تیر 1400 - 16:19
تقدیر از  پتروشیمی شهید تندگویان در  مسیر صنعت سبز
پتروشیمی شهید تندگویان به عنوان واحد تلاشگر استانی در همایش صنعت سبز معرفی شد و از اقدام‌های زیست محیطی این مجتمع قدردانی شد.
ﺳﻪشنبه، 08 تیر 1400 - 17:44
 صادرات زمینی پتروشیمی بوعلی‌سینا در سال گذشته افزایش داشت
مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی‌سینا از افزایش چهار برابری صادرات زمینی این مجتمع در سال ۹۹ خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 08 تیر 1400 - 13:27
طرح توسعه‌ای پتروشیمی اروند اجرایی می شود
مدیرعامل پتروشیمی اروند از ساخت واحدهای جدید وینیل کلراید (VCM) و پلی‌وینیل کلراید (PVC) در بزرگ‌ترین تولیدکننده پی‌وی‌سی خاورمیانه خبر داد.
یکشنبه، 06 تیر 1400 - 16:48
صفحه 1 از 25ابتدا   [1]  2  3  4  5  انتها